Doç. Dr. Osman Ateş "Atletik Performansta İleri Teknoloji Kullanımı ve Monitörizasyon" konulu seminerde İGÜ'lü öğrenciler ile buluştu

Doç. Dr. Osman Ateş "Atletik Performansta İleri Teknoloji Kullanımı ve Monitörizasyon" konulu seminerde İGÜ'lü öğrenciler ile buluştu

08.11.2019 Cum 10:50

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Antrenörlük Eğitimi Bölümü tarafından “Atletik Performansta İleri Teknoloji Kullanımı ve Monitörizasyon” adlı seminer gerçekleştirildi.

Doç.Dr. OSMAN ATEŞ
Programda Doç. Dr. Osman Ateş sportif performansın belirlenmesinde çeşitli ölçüm yöntemlerinden bahsederken monitörizasyonun önemini vurguladı. Atletik performansta uygulanabilen çeşitli testler ve analiz yöntemlerinden bahseden Ateş, seminer sonunda öğrencilerden gelen soruları cevapladı. Yoğun ilgilinin olduğu seminer sonrasında katılımcılara “Atletik Performansta İleri Teknoloji Kullanımı ve Monitörizasyon” katılım belgesi verildi.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Doç. Dr. Osman Ateş’i öğrenciler ile buluşturmaktan onur duyduklarını dile getirerek, öğrencilere sağladığı katkılarından dolayı Ateş’e ve semineri düzenleyen Antrenörlük Eğitimi bölüm başkanlığına ve öğretim elemanlarına teşekkürlerini iletti.
 


Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01