SPOR YÖNETİCİLİĞİ

İlk mezunlarımızdan Erdal Çelik, ''Fit Kariyerler'' etkinliğimizin ilk konuğu olmuştur

19.10.2018 Cum 11:16

İGÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Spor Yöneticiliği Bölümü ilk mezunlarımızdan Erdal Çelik, Spor Yöneticiliği Bölümü 1. sınıf öğrencileri ile interaktif bir söyleşi gerçekleştirdi

İstanbul_Gelişim_Üniversitesi-BESYO-Spor_Yöneticiliği_Bölümü
İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu olarak mezun öğrencilerimizle bağımızı koparmıyor, daha da güçlendiriyoruz. Bu çalışmalara öncelikle ‘’Fit Kariyerler’’ projesi ile hayat vermeye başladık. Fit Kariyerler, spor sektöründe kariyerlerini şekillendirmiş spor insanlarının öğrencilerimizle bir araya gelerek deneyimlerini paylaşıp onlara yol göstermeleri amacıyla oluşturulmuştur.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Tekmil Sezen Göksu tarafından 09.10.2018 tarihinde başlatılan ‘’Fit Kariyerler’’ etkinliğinin ilk konuğu, BESYO Spor Yöneticiliği Bölümü ilk mezunlarımızdan Erdal Çelik oldu.  Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğünde görev yapan Erdal Çelik, Spor Yöneticiliği 1. sınıf öğrencileriyle bir araya geldi ve Gelişim Üniversitesini seçme sebeplerini, kariyerini oluştururken okulumuzdan faydalanmasıyla ilgili bir söyleşi gerçekleştirildi. Üniversitemizin şartları, imkânları, eğitiminin sektörde iyi bir konumda yer alması ve bunu sağlayan mezunlarımızın bizlerle iş birliği içinde olması gurur vericiydi. Karşılıklı interaktif olarak geliştirilen söyleşi keyifli ve faydalı geçti. Söyleşi sonunda soruları yanıtlayan Erdal Çelik'e, İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğretim Görevlisi Tekmil Sezen Göksu tarafından sertifikası verilmiştir.

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01