ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ

Antrenörlük Eğitimi Bölüm Başkanlığının Bahar Dönemi Açılış Mesajı

15.02.2019 Cum


Antrenörlük Eğitimi Bölümü üyesi olan değerli akademisyenlerimiz, idari personelimiz ve sevgili öğrenciler;

2018-2019 Eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı itibariyle yeni tesislerimizde güzel bir başlangıç yapılmıştır. Yeni tesislerimizde mücadele sporları salonu, dans salonu, fitness salonu, cimnastik salonu, atletizm pisti, Tenis kortları, serbest etkinlik alanı ve spor salonu bulunmaktadır. Tesislerimizdeki uygulama alanları öğrencilerimize uygulamalı dersleri özellikle uzmanlık branşlarını yaparak ve yaşayarak öğrenme imkânını sunmaktadır. Bu durumun öğrencilerimizin mesleki gelecekleri olan branşlarında uzmanlaşmalarını destek sağlayacağı düşünülmektedir. Sportif Performans Ölçme ve Değerlendirme laboratuvarımız, antrenörlük mesleğinde önemli bir yapı taşı olan performans testlerinin uygulanması ve elde edilen verilerin değerlendirilmesine yönelik çalışmalar bölümümüzün önemini arttırmaktadır. Antrenörlük Eğitimi bölümü  öğrencilerimizin yüksek standartlarda bir eğitim alabilmesi için gerekli müfredat güncellemesini ve tesisleşmeyi oluşturularak uluslararası akreditasyon kuruluşlarından birisi olan AQAS tarafından akredite edilmiştir. Beden Eğitimi ve Spor alanında akredite olmuş öncül bölümlerden olmanın haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süreçte desteği olan herkese bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz dönemlerde ümit ettiğimiz ve hayalini kurduğumuz bütün çalışmalarımızın gerçekleştiği bir dönem geçirilmiştir.

Sevgili öğrencilerimiz;
Bu eğitim-öğretim döneminde de saygılı, çalışkan, alanından değer üretebilecek bir birey olma hedefinize ulaşmak için derslerinize bir önceki döneme oranla daha gayretli, özenli ve özverili çalışacağınıza yürekten inanıyor ve sizlere başarılar dileyerek sevgilerimizi sunuyoruz.

Değerli Akademisyenlerimiz;
 Bu zor görevinizde özverili çalışmalarınızın devamını ve 2018-2019 eğitim-öğretim yılı bahar yarılının sağlıklı ve başarılı geçmesini diliyoruz.

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01