MELEN ÇAYINDA RAFTİNG AKTİVİTEMİZ

İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencilerimiz ile 21.10.2016 Cuma günü Düzce Melen çayında rafting etkinliği dünlenmiştir.

Öğrencilerimiz ve hocalarımızın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte öğrencilerimiz 13 kilometrelik bir parkurda rafting yaparak doğa sporlarından bir tanesini daha yerinde uygulamalı şekilde öğrenmiştir.

Okulumuz   Öğr.Grv. Tayfun KARA, Öğr.Grv.Sezen GÖKSU, Arş.Grv.Cüneyt SEYDİOĞLU, Arş.Grv. Şeniz PARLAK KILIÇ, Üniversitemiz Spor Koordinatörü Ramazan SANLAV tarafından  keyifli, öğretici ve eğlenceli bir etkinlik  düzenlenmiştir.

 

Rafting etkinliğine katılan Spor Yöneticiliği 3. sınıf  öğrencimiz Betül ALTINTAŞ '' Doğa sporlarını uygulamaları olarak öğrendiğimiz keyifli bir sportif aktivitesiydi. Parkuru çok keyifli, verimli öğrenerek ve çaba sarfederek tamamladık. Böyle bir etkinlikte Rafting sporuyla tanışmamızı sağlayan okulumuz, hocalarımız ve eğitmenlerimize teşekkür ederiz''  yorumuyla aktivite hakkında  yorumunu bizlerle paylaştı.

 

Rekreasyon bölümü 3. sınıf öğrencilerimizden Orhan DEMİREL '' Okuduğumuz bölümle ilgili  derslerde teorik olarak gördüğümüz bilgilerin, uygulamaları olarak bugün  rafting deneyimini yaşadık. Alanımızla ilgili çalışma alanlarımız, organizasyon bilgisi ve uygulamayı bir arada gördük. Bizler için keyifli ve öğretici birgündü. Tüm hocalarımıza teşekkür ederiz.'' yorumuyla etkinliğimizin yorumunu bizlerle paylaştı.