İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ BAŞARILARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ!

Bu yıl 7.’si düzenlenen Türkiye Üniversiteler Arası Muaythai Şampiyonasına, İstanbul Gelişim Üniversitesi damgasını vurdu. 
 

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu katkıları ile Muaythai  Şampiyonası organize edildi. Antalya’ nın Kemer ilçesinde gerçekleşen yarışma, 18-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversiteli öğrenciler şampiyonada kıyasıya mücadele etti. 

Yarışmaya, Gelişim Üniversitesi Spor Koordinatörlüğü Muaythai takımından Fizik ve Rehabilitasyon öğrencisi Caner AYDIN katıldı. Aydın, sergilediği üstün başarı performansı ile rakiplerini geride bırakarak 2.’liğe yükseldi. Her yıl üniversitelerin yoğun katılımı ile düzenlenen organizasyonda Gelişim Üniversitesi'nden Caner AYDIN, Türkiye 2.’si oldu.

Spor Koordinatörlüğünde Gelişim Üniversitesi Muaythai takımına bu yıl sene başından sonuna kadar destek veren Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Öğr. Gör. Ramazan SANLAV’ a ve Caner AYDIN’ a başarılarından dolayı teşekkürler.